[ccpw id="5"]

HomeŽiniosLietuvaŠtai Jėzus gimė!

Štai Jėzus gimė!

Brangūs Kontrasto rėmėjai ir draugai!

2022 m. pradžioje atrodė, kad blogiausia jau praeityje – siaubingas pasaulinis sanitarijos eksperimentas pamažu ėjo į pabaigą, ir atrodė, kad viskas grįžta į santykinę normalią padėtį.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad po “maro” mums buvo paruoštas kitas baisuoklis – karas. Nenuostabu, kad daugeliui iš mūsų vėl kilo tam tikras nerimas.

Laimei, su mumis yra Tas, kuris nebijo jokio nerimo. Tas, kuris atėjo į Žemę sunaikinti visų mūsų baimių. Tas, per kurį turime galimybę gauti išgelbėjimą.

Štai per Vidurnakčio Mišias tūkstančiuose Lietuvos bažnyčių vieną valandą skambės giesmės žodžiai: “Štai Jėzus gimė! – Žvaigždė šviečia mumyse. Bėkime visi pasveikint Jo skubiai!”.

Naktis, kai gimsta Kristus, yra būtent baimių ir nerimo naktis, bet tikrai svarbių, susijusių su mūsų sielomis, mūsų amžinuoju gyvenimu. Štai kodėl Kristus gimė ir atėjo į pasaulį, kad liudytų tiesą, mirtų už mus ant kryžiaus ir atvertų mums išganymo vartus. Ir vis dėlto, nepaisant visų žemiškų rūpesčių, tai yra viskas, kas svarbu.

Gimęs Kristus – Gyvasis Dievas – liko su mumis iki pasaulio pabaigos. Ne simboliškai, ne metaforiškai, bet realiai ir iš esmės. Švenčiausiajame Sakramente duonos ir vyno pavidalais.

Linkime jums, kad mes, kaip tauta, niekada to nepamirštume, kad gerbtume Jį taip, kaip Jis nusipelno būti gerbiamas, ir saugotume Jį nuo tų, kuriems nepatinka mūsų meilė Jam, nes kaip katalikų tauta turime būti ypač jautrūs, kad pasiliktume savo tikėjime į Švenčiausiąjį Sakramentą.

Palaimintų Kalėdų!

Redakcija

Naujiausi straipsniai

Birželis – Švenčiausiosios Jėzaus Širdies mėnuo

Birželis – tradiciškai Švenčiausiajai Jėzaus Širdžiai skirtas mėnuo. Tuomet bažnyčiose susirenkame į birželio pamaldas ir Jėzaus Širdies litaniją. Penktadienį po Kristaus kūno oktavos yra Švenčiausiosios...

“Twitter” prieš eurokratus…

Prancūzijos ministras Jeanas-Noelis Barrot, atsakingas už skaitmeninę transformaciją ir telekomunikacijas, pirmadienį interviu televizijai "France Info TV" pareiškė, kad "Twitter" bus išmestas iš ES, jei pažeis...

Džiaugsmas pasirodė esąs per ankstyvas. Koalicija “Gyvatė, vabalas ir varlė” ciniškai apgavo visus!

Deja, mūsų džiaugsmas dėl tariamo Lietuvos Respublikos Seimo darbotvarkės panaikinimo svarstyti "Civilinių sąjungų" įstatymo projektą buvo per ankstyvas. Paaiškėjo, kad tai tėra ciniškas koalicijos "Gyvatė, vabalas...

Spaudimas turi prasmę! Civilinių sąjungų įstatymo projektas išbrauktas iš darbotvarkės!

Nepaisant to, kad informacija apie tai, jog įstatymo projektas dėl vadinamųjų "civilinių sąjungų" bus svarstomas po dviejų dienų, pasirodė tiesiog posėdžio išvakarėse, Lietuvos pilietinė visuomenė...

Naujienos

%d bloggers like this: