HomeGyvybės kultūraLGBT propaguojančioje reklamoje jis vaidino išpildytą "translytę moterį". Po kurio laiko jis...

LGBT propaguojančioje reklamoje jis vaidino išpildytą “translytę moterį”. Po kurio laiko jis nusižudė…

Moksliniuose tyrimuose akivaizdi tendencija – trumpalaikis savo lytinės tapatybės nepripažįstančių žmonių savijautos pagerėjimas po chirurginės procedūros. Tačiau laikui bėgant problemos grįžta, ir viskas, kas lieka iš “lyties keitimo operacijos”, kurią LGBT judėjimai pristato kaip išeitį, yra tragiški šalutiniai padariniai.

Vienas iš daugelio gėdingų LGBT judėjimo puslapių – žmonių, deklaruojančių “lytinę tapatybę”, neatitinkančią jų kūno, savižudybių maras. Aktyvistai teigia, kad vadinamųjų transseksualų saviagresija ir neviltis yra persekiojimo rezultatas, tačiau ignoruoja ryškų ryšį tarp savo gyvenimo atmetimo ir tapatybės. Ką tik iš Jungtinių Amerikos Valstijų atėjo pranešimai apie dar vieną tragišką vyro, kuris, atlikęs kūno žalojimą, t. y. vadinamąją “lyties keitimo operaciją”, agitavo už lyties ideologiją, mirtį. Kyle’as Scottas garsiojoje “United” oro linijų reklamoje save vaizdavo kaip išsipildžiusią “moterį” – prieš savaitę jis atėmė sau gyvybę.

Iki šios dienos užtikrintai gyvenu kaip savo tikrasis “aš”. Galėjau švytėti ir atsisveikinti su praeitimi. Kyle’ui teko išgyventi visą tą skausmą, kad Kayleigh galėtų gyventi šiandien. Esu translytis ir didžiuojuosi”, – sakė jis demagogiškame LGBT ideologiją propaguojančiame reklaminiame klipe, transliuotame 2020 m., – sakė jaunuolis. Kaip jis tvirtino, po lytinių organų žalojimo operacijos jo gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę.

Nepraėjo daug laiko nuo agitacinės filmuotos medžiagos transliacijos – žiniasklaidą pasiekė žinia apie oro linijų kampanijos veido mirtį dėl savižudybės. Transseksualas buvo rastas negyvas savo bute. Paskutinėmis savo gyvenimo valandomis Skotas į savo socialinių tinklų profilius įdėjo įrašus, kuriuose aiškino savižudybės priežastis.

“Visiems, kuriuos myliu, atsiprašau, kad negalėjau būti stipresnis. Tiems, kurie davė man viską, ką galėjo, atsiprašau, kad mano pastangos nebuvo atsakomosios. Prašau suprasti, kad mano pasitraukimas nėra jūsų vertinimas, o mano nesugebėjimo tapti geresniu rezultatas”, – rašoma transseksualo “paskutiniuose žodžiuose”.

Kaip skaitome lifesitenews.com, šis požiūrio pokytis atspindi moksliniuose tyrimuose pastebimą tendenciją, kad po chirurginės intervencijos trumpam pagerėja savo lytinės tapatybės nepripažįstančių žmonių savijauta. Tačiau laikui bėgant problemos sugrįžta, ir viskas, kas lieka iš “perėjimo”, kurį LGBT judėjimas pateikia kaip sprendimą, yra tragiški šalutiniai padariniai.

Kaip nurodo anglų kalba leidžiamas portalas, tarp savo biologinės lyties nepripažįstančių žmonių itin paplitęs polinkis į savižudybę. Remiantis 2022 m. kovo mėn. paskelbto tyrimo rezultatais, 82 proc. “transseksualų” kovoja su mintimis apie savižudybę, o 40 proc. iš tikrųjų bando atimti sau gyvybę. Nepaisant to, popkultūros mainstream’as ir LGBT judėjimo agitatoriai visomis išgalėmis stengiasi įteigti visuomenei, kad transseksualumas nėra grėsmingas reiškinys. Kaip nurodo žiniasklaidos priemonė, remdamasi daugelio atliktų tyrimų išvadomis, mokslinės žinios nepatvirtina, kad lyties koregavimo operacijos sušvelnina savižudybės polinkį. Šis teiginys yra ideologinė aktyvistų priemonė, o ne ekspertų patvirtinta tezė.

Jonas Šaulys pagal www.pch24.pl

Naujiausi straipsniai

Įsigaliojo Ispanijos gyvūnų gerovės įstatymas. Siaubingos bausmės už jo nuostatų pažeidimą!

Savaitės pabaigoje Ispanijoje įsigaliojo Gyvūnų gerovės įstatymas, kuriame išsamiai reglamentuojama gyvūnų priežiūra. Naujosios taisyklės numato drastiškas finansines baudas už naujųjų taisyklių pažeidimus - nuo 500...

LGBT ideologijos priešininkai piketavo Vilniuje: „Nedelsiant stabdyti „Gyvenimo įgūdžių“ programą“!

Ragina nedelsiant nutraukti šį ugdymą. „Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai švietime!“, – su tokiu šūkiu šįryt Vilniuje protestavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija,...

Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai „Gender” švietime!

Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa (GĮUP) pradėta įgyvendinti pirmiau, nei parengti šio dalyko mokytojai. Tai reiškia, kad su mūsų vaikais yra eksperimentuojama– pedagogai gyvenimo įgūdžių dalyko...

Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2022 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-1541 nuo šių mokslo metų mokyklose įvedama privaloma Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka. Ši...

Naujienos

%d bloggers like this: