[ccpw id="5"]

HomeGyvybės kultūraLGBT propaguojančioje reklamoje jis vaidino išpildytą "translytę moterį". Po kurio laiko jis...

LGBT propaguojančioje reklamoje jis vaidino išpildytą “translytę moterį”. Po kurio laiko jis nusižudė…

Moksliniuose tyrimuose akivaizdi tendencija – trumpalaikis savo lytinės tapatybės nepripažįstančių žmonių savijautos pagerėjimas po chirurginės procedūros. Tačiau laikui bėgant problemos grįžta, ir viskas, kas lieka iš “lyties keitimo operacijos”, kurią LGBT judėjimai pristato kaip išeitį, yra tragiški šalutiniai padariniai.

Vienas iš daugelio gėdingų LGBT judėjimo puslapių – žmonių, deklaruojančių “lytinę tapatybę”, neatitinkančią jų kūno, savižudybių maras. Aktyvistai teigia, kad vadinamųjų transseksualų saviagresija ir neviltis yra persekiojimo rezultatas, tačiau ignoruoja ryškų ryšį tarp savo gyvenimo atmetimo ir tapatybės. Ką tik iš Jungtinių Amerikos Valstijų atėjo pranešimai apie dar vieną tragišką vyro, kuris, atlikęs kūno žalojimą, t. y. vadinamąją “lyties keitimo operaciją”, agitavo už lyties ideologiją, mirtį. Kyle’as Scottas garsiojoje “United” oro linijų reklamoje save vaizdavo kaip išsipildžiusią “moterį” – prieš savaitę jis atėmė sau gyvybę.

Iki šios dienos užtikrintai gyvenu kaip savo tikrasis “aš”. Galėjau švytėti ir atsisveikinti su praeitimi. Kyle’ui teko išgyventi visą tą skausmą, kad Kayleigh galėtų gyventi šiandien. Esu translytis ir didžiuojuosi”, – sakė jis demagogiškame LGBT ideologiją propaguojančiame reklaminiame klipe, transliuotame 2020 m., – sakė jaunuolis. Kaip jis tvirtino, po lytinių organų žalojimo operacijos jo gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę.

Nepraėjo daug laiko nuo agitacinės filmuotos medžiagos transliacijos – žiniasklaidą pasiekė žinia apie oro linijų kampanijos veido mirtį dėl savižudybės. Transseksualas buvo rastas negyvas savo bute. Paskutinėmis savo gyvenimo valandomis Skotas į savo socialinių tinklų profilius įdėjo įrašus, kuriuose aiškino savižudybės priežastis.

“Visiems, kuriuos myliu, atsiprašau, kad negalėjau būti stipresnis. Tiems, kurie davė man viską, ką galėjo, atsiprašau, kad mano pastangos nebuvo atsakomosios. Prašau suprasti, kad mano pasitraukimas nėra jūsų vertinimas, o mano nesugebėjimo tapti geresniu rezultatas”, – rašoma transseksualo “paskutiniuose žodžiuose”.

Kaip skaitome lifesitenews.com, šis požiūrio pokytis atspindi moksliniuose tyrimuose pastebimą tendenciją, kad po chirurginės intervencijos trumpam pagerėja savo lytinės tapatybės nepripažįstančių žmonių savijauta. Tačiau laikui bėgant problemos sugrįžta, ir viskas, kas lieka iš “perėjimo”, kurį LGBT judėjimas pateikia kaip sprendimą, yra tragiški šalutiniai padariniai.

Kaip nurodo anglų kalba leidžiamas portalas, tarp savo biologinės lyties nepripažįstančių žmonių itin paplitęs polinkis į savižudybę. Remiantis 2022 m. kovo mėn. paskelbto tyrimo rezultatais, 82 proc. “transseksualų” kovoja su mintimis apie savižudybę, o 40 proc. iš tikrųjų bando atimti sau gyvybę. Nepaisant to, popkultūros mainstream’as ir LGBT judėjimo agitatoriai visomis išgalėmis stengiasi įteigti visuomenei, kad transseksualumas nėra grėsmingas reiškinys. Kaip nurodo žiniasklaidos priemonė, remdamasi daugelio atliktų tyrimų išvadomis, mokslinės žinios nepatvirtina, kad lyties koregavimo operacijos sušvelnina savižudybės polinkį. Šis teiginys yra ideologinė aktyvistų priemonė, o ne ekspertų patvirtinta tezė.

Jonas Šaulys pagal www.pch24.pl

Naujiausi straipsniai

Birželis – Švenčiausiosios Jėzaus Širdies mėnuo

Birželis – tradiciškai Švenčiausiajai Jėzaus Širdžiai skirtas mėnuo. Tuomet bažnyčiose susirenkame į birželio pamaldas ir Jėzaus Širdies litaniją. Penktadienį po Kristaus kūno oktavos yra Švenčiausiosios...

“Twitter” prieš eurokratus…

Prancūzijos ministras Jeanas-Noelis Barrot, atsakingas už skaitmeninę transformaciją ir telekomunikacijas, pirmadienį interviu televizijai "France Info TV" pareiškė, kad "Twitter" bus išmestas iš ES, jei pažeis...

Džiaugsmas pasirodė esąs per ankstyvas. Koalicija “Gyvatė, vabalas ir varlė” ciniškai apgavo visus!

Deja, mūsų džiaugsmas dėl tariamo Lietuvos Respublikos Seimo darbotvarkės panaikinimo svarstyti "Civilinių sąjungų" įstatymo projektą buvo per ankstyvas. Paaiškėjo, kad tai tėra ciniškas koalicijos "Gyvatė, vabalas...

Spaudimas turi prasmę! Civilinių sąjungų įstatymo projektas išbrauktas iš darbotvarkės!

Nepaisant to, kad informacija apie tai, jog įstatymo projektas dėl vadinamųjų "civilinių sąjungų" bus svarstomas po dviejų dienų, pasirodė tiesiog posėdžio išvakarėse, Lietuvos pilietinė visuomenė...

Naujienos

%d bloggers like this: