[ccpw id="5"]

HomeŽiniosNuomonėsMuskas apie leidimą gydyti nepilnamečius transseksualus: "Tėvai ar gydytojai, kurie tai daro,...

Muskas apie leidimą gydyti nepilnamečius transseksualus: “Tėvai ar gydytojai, kurie tai daro, turėtų sėdėti kalėjime iki gyvenimo pabaigos!”

Antradienį “Twitter” vadovas Elonas Muskas padvigubino savo anksčiau šį mėnesį išsakytas pastabas apie įkalinimą tų, kurie leidžia transseksualų gydymą nepilnamečiams.

Šią savaitę E. Muskas išsakė šias pastabas, reaguodamas į tviterio žinutę, susijusią su 2016 m. istorija apie 18-metį vyrą, kuris, kaip teigiama, mirė, kai gydytojai, panaudodami dalį jo storosios žarnos, bandė sukurti jam vaginą.

“18-metis berniukas mirė, kai gydytojai bandė sukurti jam vaginą, panaudodami dalį jo storosios žarnos”, – rašoma tviteryje. “Jo gaubtinė žarna buvo panaudota, nes brendimą blokuojantys vaistai sustabdė jo lytinių organų augimą, o tai reiškė, kad nebuvo pakankamai audinių, kad būtų galima atlikti varpos apvertimo operaciją.”

E. Muskas atsakė: “Tai yra super nesąmonė. Subrendę, sutinkantys suaugusieji turėtų daryti, ką nori, jei tik jie niekam nekenkia, tačiau šis vaikas buvo per mažas bet kokiam sutikimui.”

“Kiekvienas vaikas išgyvena tapatybės krizę, bet šuolis į nuolatinį sprendimą, kuris juos sterilizuoja visam gyvenimui, kol jie dar negalėjo patys duoti sutikimo, yra neteisingas”, – sakė jis. “Paprasta ir aišku.”

“Išsamus tyrimas Švedijoje parodė, kad savižudybių skaičius padidėjo!” Muskas tęsė. “Asmenų, kuriems buvo pakeista lytis, mirtingumas buvo didesnis nei tos pačios gimimo lyties kontrolinių asmenų, ypač mirtingumas nuo savižudybių. Jiems taip pat buvo didesnė bandymų nusižudyti ir psichiatrinių stacionarų paslaugų rizika”.

E. Muskas pridūrė: “Kartoju savo pareiškimą, kad visi tėvai ar gydytojai, kurie tai daro, turėtų sėsti į kalėjimą iki gyvos galvos.”

JŠ pagal www.dailywire.com

Naujiausi straipsniai

Birželis – Švenčiausiosios Jėzaus Širdies mėnuo

Birželis – tradiciškai Švenčiausiajai Jėzaus Širdžiai skirtas mėnuo. Tuomet bažnyčiose susirenkame į birželio pamaldas ir Jėzaus Širdies litaniją. Penktadienį po Kristaus kūno oktavos yra Švenčiausiosios...

“Twitter” prieš eurokratus…

Prancūzijos ministras Jeanas-Noelis Barrot, atsakingas už skaitmeninę transformaciją ir telekomunikacijas, pirmadienį interviu televizijai "France Info TV" pareiškė, kad "Twitter" bus išmestas iš ES, jei pažeis...

Džiaugsmas pasirodė esąs per ankstyvas. Koalicija “Gyvatė, vabalas ir varlė” ciniškai apgavo visus!

Deja, mūsų džiaugsmas dėl tariamo Lietuvos Respublikos Seimo darbotvarkės panaikinimo svarstyti "Civilinių sąjungų" įstatymo projektą buvo per ankstyvas. Paaiškėjo, kad tai tėra ciniškas koalicijos "Gyvatė, vabalas...

Spaudimas turi prasmę! Civilinių sąjungų įstatymo projektas išbrauktas iš darbotvarkės!

Nepaisant to, kad informacija apie tai, jog įstatymo projektas dėl vadinamųjų "civilinių sąjungų" bus svarstomas po dviejų dienų, pasirodė tiesiog posėdžio išvakarėse, Lietuvos pilietinė visuomenė...

Naujienos

%d bloggers like this: