HomeŽiniosNuomonėsMuskas apie leidimą gydyti nepilnamečius transseksualus: "Tėvai ar gydytojai, kurie tai daro,...

Muskas apie leidimą gydyti nepilnamečius transseksualus: “Tėvai ar gydytojai, kurie tai daro, turėtų sėdėti kalėjime iki gyvenimo pabaigos!”

Antradienį “Twitter” vadovas Elonas Muskas padvigubino savo anksčiau šį mėnesį išsakytas pastabas apie įkalinimą tų, kurie leidžia transseksualų gydymą nepilnamečiams.

Šią savaitę E. Muskas išsakė šias pastabas, reaguodamas į tviterio žinutę, susijusią su 2016 m. istorija apie 18-metį vyrą, kuris, kaip teigiama, mirė, kai gydytojai, panaudodami dalį jo storosios žarnos, bandė sukurti jam vaginą.

“18-metis berniukas mirė, kai gydytojai bandė sukurti jam vaginą, panaudodami dalį jo storosios žarnos”, – rašoma tviteryje. “Jo gaubtinė žarna buvo panaudota, nes brendimą blokuojantys vaistai sustabdė jo lytinių organų augimą, o tai reiškė, kad nebuvo pakankamai audinių, kad būtų galima atlikti varpos apvertimo operaciją.”

E. Muskas atsakė: “Tai yra super nesąmonė. Subrendę, sutinkantys suaugusieji turėtų daryti, ką nori, jei tik jie niekam nekenkia, tačiau šis vaikas buvo per mažas bet kokiam sutikimui.”

“Kiekvienas vaikas išgyvena tapatybės krizę, bet šuolis į nuolatinį sprendimą, kuris juos sterilizuoja visam gyvenimui, kol jie dar negalėjo patys duoti sutikimo, yra neteisingas”, – sakė jis. “Paprasta ir aišku.”

“Išsamus tyrimas Švedijoje parodė, kad savižudybių skaičius padidėjo!” Muskas tęsė. “Asmenų, kuriems buvo pakeista lytis, mirtingumas buvo didesnis nei tos pačios gimimo lyties kontrolinių asmenų, ypač mirtingumas nuo savižudybių. Jiems taip pat buvo didesnė bandymų nusižudyti ir psichiatrinių stacionarų paslaugų rizika”.

E. Muskas pridūrė: “Kartoju savo pareiškimą, kad visi tėvai ar gydytojai, kurie tai daro, turėtų sėsti į kalėjimą iki gyvos galvos.”

JŠ pagal www.dailywire.com

Naujiausi straipsniai

Nekaltasis Prasidėjimas – galingas katalikų ginklas, sunaikinęs SSRS!

REMK KATALIKIŠKĄ ŽINIASKLAIDĄ Šiandien, kai švenčiame Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, svarbu prisiminti Švenčiausiosios Mergelės Marijos galią, kylančią iš jos užtarimo mūsų Išganytojui galios.Kaip pavyzdį...

Vietoj “kovos su klimatu” – “prisitaikymas prie pokyčių”. Billas Gatesas atveria naują pasakojimo apie klimatą skyrių?

Ar pasakojimas apie klimatą žlunga? Tai gali liudyti vien tai, kad COP28 klimato konferencijoje nedalyvavo dviejų didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų teršėjų - Kinijos ir...

“Rorate caeli” ar “Last Christmas”? Kaip bedieviškas pasaulis vagia iš mūsų adventą…

Prasideda adventas. Gatvės prisipildo kalėdinių blizgučių, o iš garsiakalbių skamba daina... " Last Christmas". Ar taip mūsų protėviai laukė Viešpaties atėjimo ir ar dvasia, kadaise...

Vytautas Sinica: ES bandymas panaikinti valstybes

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Europos Parlamentas priėmė pranešimą, kuriuo siekiama iš dalies pakeisti Europos Sąjungos sutartis, panaikinant valstybių narių veto teisę ir suteikiant daugiau galių...

Naujienos

%d