HomeŽiniosPasaulisPrie Baltųjų rūmų suplevėsavo LGBT judėjimo vėliava. - Tai yra vėliavos iškėlimo...

Prie Baltųjų rūmų suplevėsavo LGBT judėjimo vėliava. – Tai yra vėliavos iškėlimo įstatymo pažeidimas!

Joe Bidenas ir jo žmona surengė prabangų renginį Baltųjų rūmų soduose, kad “pagerbtų” ir propaguotų ideologiją, šlovinančią seksualinius ir lytinius sutrikimus. Per vadinamojo “pasididžiavimo mėnesio” iškilmes prie JAV prezidento rezidencijos buvo iškelta LGBT+ judėjimo “vėliava”, o tai, kaip pažymi konservatyvi interneto svetainė Breitbart, pažeidžia valstybės įstatymus, reglamentuojančius vėliavų demonstravimą.

Kasmetinių LGBT “šventės” iškilmių metu Baltuosiuose rūmuose buvo surengti pasirodymai, kuriuose seksualiniai nukrypėliai dainavo ir šoko scenoje, o dar daugiau jų vaikščiojo po sodus, matant tėvams su vaikais ir kitiems renginio dalyviams.

Tuo pat metu prezidento rezidencijos administracijos išplatintose nuotraukose matyti, kaip ant Baltųjų rūmų fasado greta Amerikos vėliavų puikuojasi sodomos “vaivorykštės” spalvų vėliava, sujungta su vadinamosios “gender vėliavos” spalvomis.

Homoseksualinės-gender ideologijos “vėliava” atsirado viduryje tarp dviejų JAV vėliavų, o tai sukėlė konservatyvių organizacijų ir nacionalinius simbolius gerbiančių amerikiečių pasipiktinimą.

Teisinės organizacijos “Judical Watch” prezidentas Tomas Fittonas pakomentavo šį klausimą. Siekdamas įgyvendinti revoliucinę transseksualų darbotvarkę, nukreiptą prieš vaikus, J. Bidenas pažeidžia pagrindinius Jungtinių Valstijų vėliavos kodekso principus ir negerbia kiekvieno jos spalvomis palaidoto amerikiečių tarnybos nario. Jungtinių Amerikos Valstijų vėliavos kodekso §7. (e) Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava turėtų būti grupės viduryje ir aukščiausiame taške, kai kelios valstijų, vietovių ar asociacijų vėliavos yra sugrupuotos ir iškeltos ant stiebų, rašė jis socialiniame tinkle “Twitter”.

Tai gėdinga. Tai ne tik JAV vėliavos kodekso pažeidimas, bet ir akivaizdus šios komandos Baltuosiuose rūmuose nekompetencijos ir užsispyrimo iškelti savo socialinę darbotvarkę aukščiau patriotizmo pavyzdys, – pridūrė senatorius Rodžeris Maršalas.

Pasisakė ir Teksaso vyskupas Josephas Stricklandas, pasidalijęs Joe Bideno įrašu, kuriame prezidentas teigė, kad Baltieji rūmai pasiuntė aiškią žinią, jog “Amerika yra pasididžiavimo šalis”. Bijau, kad esate teisus, pone Prezidente, bet nepamirškite, kad išdidumas [pride] eina prieš kritimą…”, – komentavo jis.

JŠ pagal www.pch24.pl

Naujiausi straipsniai

Įsigaliojo Ispanijos gyvūnų gerovės įstatymas. Siaubingos bausmės už jo nuostatų pažeidimą!

Savaitės pabaigoje Ispanijoje įsigaliojo Gyvūnų gerovės įstatymas, kuriame išsamiai reglamentuojama gyvūnų priežiūra. Naujosios taisyklės numato drastiškas finansines baudas už naujųjų taisyklių pažeidimus - nuo 500...

LGBT ideologijos priešininkai piketavo Vilniuje: „Nedelsiant stabdyti „Gyvenimo įgūdžių“ programą“!

Ragina nedelsiant nutraukti šį ugdymą. „Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai švietime!“, – su tokiu šūkiu šįryt Vilniuje protestavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija,...

Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai „Gender” švietime!

Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa (GĮUP) pradėta įgyvendinti pirmiau, nei parengti šio dalyko mokytojai. Tai reiškia, kad su mūsų vaikais yra eksperimentuojama– pedagogai gyvenimo įgūdžių dalyko...

Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2022 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-1541 nuo šių mokslo metų mokyklose įvedama privaloma Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka. Ši...

Naujienos

%d bloggers like this: