HomeŽiniosPasaulisKlimato absurdai katalikų Pasaulio Jaunimo Dienose

Klimato absurdai katalikų Pasaulio Jaunimo Dienose

Rugpjūčio mėnesį Lisabonoje vyksiančios Pasaulio Jaunimo Dienos (PJD) organizatoriai paragino būsimus renginio dalyvius nevalgyti mėsos. Į piligrimų chartiją įtrauktas raginimas skirtas kovai su klimato kaita.

Piligrimo vadovu vadinamoje chartijoje jaunimui pateikiamos gairės ir pasiūlymai, kaip imtis veiksmų, kad atmosferoje sumažėtų šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Dokumente teigiama, kad norėdami kompensuoti anglies dioksido pėdsaką, susidarantį keliaujant lėktuvu į Lisaboną ir atgal, jauni žmonės vienerius metus turėtų atsisakyti mėsos produktų.

Į PJD organizatorių raginimą ketvirtadienį sureagavo Portugalijos fermerių konfederacija (CAP), kuri rekomendaciją jaunimui nustoti vartoti mėsą pavadino “absurdiška”.

Viešai raginame PJD organizatorius elgtis atsakingai ir pašalinti šį kraštutinį ir absurdišką pasiūlymą, pateiktą piligrimams skirtuose dokumentuose – rašoma CAP organizacijos interneto svetainėje paskelbtame pareiškime.

CAP kaltino Pasaulio jaunimo dienų organizatorius, kad jie vengia diskusijų tikrais aplinkosaugos klausimais ir vadovaujasi argumentais, “prieštaraujančiais moksliniams įrodymams ir visuomenės sveikatos skatinimui”.

Teigti, kad vegetarizmas vieneriems metams kompensuos išmetamųjų teršalų kiekį, susidarantį dėl skrydžio atgal, ir kad tai pagerins aplinkos būklę, yra labai neatsakinga ir nesuprantamas pataikavimas animalistų judėjimo darbotvarkei, – rašo ūkininkų asociacija.

Raginimas jaunimui pereiti prie vegetarizmo – dar viena tema, susijusi su rugpjūčio 1-6 d. Lisabonoje vyksiančių Pasaulio jaunimo dienų, kurias Portugalijos žiniasklaida laiko kontroversiškomis, organizavimu.

JŠ pagal www.wpolityce.pl

Naujiausi straipsniai

Įsigaliojo Ispanijos gyvūnų gerovės įstatymas. Siaubingos bausmės už jo nuostatų pažeidimą!

Savaitės pabaigoje Ispanijoje įsigaliojo Gyvūnų gerovės įstatymas, kuriame išsamiai reglamentuojama gyvūnų priežiūra. Naujosios taisyklės numato drastiškas finansines baudas už naujųjų taisyklių pažeidimus - nuo 500...

LGBT ideologijos priešininkai piketavo Vilniuje: „Nedelsiant stabdyti „Gyvenimo įgūdžių“ programą“!

Ragina nedelsiant nutraukti šį ugdymą. „Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai švietime!“, – su tokiu šūkiu šįryt Vilniuje protestavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija,...

Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai „Gender” švietime!

Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa (GĮUP) pradėta įgyvendinti pirmiau, nei parengti šio dalyko mokytojai. Tai reiškia, kad su mūsų vaikais yra eksperimentuojama– pedagogai gyvenimo įgūdžių dalyko...

Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2022 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-1541 nuo šių mokslo metų mokyklose įvedama privaloma Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka. Ši...

Naujienos

%d bloggers like this: