HomeŽiniosPasaulisPSO vadovas ragina skiepytis ir dėvėti kaukes!

PSO vadovas ragina skiepytis ir dėvėti kaukes!

Kovidas liks su mumis. Mums reikia priemonių su juo kovoti”, – paskelbė PSO vadovas Tedrosas Ghebreyesusas. Spaudos konferencijoje jis paragino žmones dėvėti kaukes ir skiepytis nuo viruso.

Rugsėjo 6 d. spaudos konferencijoje dalyvavo Pasaulio sveikatos organizacijos generalinis direktorius. Pasak PSO vadovo, šiuo metu stebimas padidėjęs hospitalizacijų ir mirčių nuo Covid-19 skaičius, todėl patartina pasiskiepyti sustiprinančiomis vakcinos dozėmis, bent jau rizikos grupėms priklausantiems žmonėms.

Pasak Ghebreyesus, PSO nerimauja, kad per mažai šių grupių žmonių pasiskiepijo vakcina. – Mūsų žinia yra tokia: nelaukite, pasiskiepykite papildoma doze, jei tai rekomenduojama jūsų atveju, – sakė jis.

Konferencijoje taip pat dalyvavo PSO atstovė daktarė Maria Van Kerkhove, kuri, be kita ko, ragino žmones dėvėti kaukes, dažnai vėdinti patalpas ir laikytis socialinio atstumo.

PSO šiuo metu rengia tarptautinę antipandeminę sutartį, kuri padidintų PSO sveikatos gairių galiojimą ne tik organizacijos paskelbtos “kitos pandemijos” atveju, bet ir kitose su “pasauline sveikata” susijusiose srityse.

PSO rengiama “Tarptautinė pandeminė sutartis” gali pažeisti suverenių valstybių kompetenciją. Šiuo dokumentu siekiama suteikti PSO tarptautinės sveikatos politikos koordinatorės vaidmenį, taip atsisakant nacionalinių valdžios institucijų nepriklausomybės šioje srityje.

JŠ pagal www.pch24.pl

Naujiausi straipsniai

Įsigaliojo Ispanijos gyvūnų gerovės įstatymas. Siaubingos bausmės už jo nuostatų pažeidimą!

Savaitės pabaigoje Ispanijoje įsigaliojo Gyvūnų gerovės įstatymas, kuriame išsamiai reglamentuojama gyvūnų priežiūra. Naujosios taisyklės numato drastiškas finansines baudas už naujųjų taisyklių pažeidimus - nuo 500...

LGBT ideologijos priešininkai piketavo Vilniuje: „Nedelsiant stabdyti „Gyvenimo įgūdžių“ programą“!

Ragina nedelsiant nutraukti šį ugdymą. „Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai švietime!“, – su tokiu šūkiu šįryt Vilniuje protestavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija,...

Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai „Gender” švietime!

Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa (GĮUP) pradėta įgyvendinti pirmiau, nei parengti šio dalyko mokytojai. Tai reiškia, kad su mūsų vaikais yra eksperimentuojama– pedagogai gyvenimo įgūdžių dalyko...

Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2022 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-1541 nuo šių mokslo metų mokyklose įvedama privaloma Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka. Ši...

Naujienos

%d bloggers like this: