HomeŽiniosPasaulisMeksika: dievobaimingas katalikas, „Kristiados” aktorius ir „Laisvės garso” kūrėjas kandidatuos į prezidentus!

Meksika: dievobaimingas katalikas, „Kristiados” aktorius ir „Laisvės garso” kūrėjas kandidatuos į prezidentus!

Neseniai pripažinto filmo „Laisvės garsas” prodiuseris, aktorius, žinomas iš filmo „Kristiada” ir kitų, Eduardo Verástegui paskelbė apie savo kandidatūrą Meksikos prezidento rinkimuose. – Politinė klasė nori sunaikinti šeimos instituciją, sugriauti mūsų vertybes ir sugadinti jūsų vaikus, – sakė jis savo vaizdo įraše, paskelbtame socialiniuose tinkluose. – Svajoju apie Meksiką, kurioje Dievas bus mūsų tautos centras, – pabrėžė jis.

Kaip primena „Life Site News”, Eduardo Verástegui yra pamaldus katalikas, visame pasaulyje žinomas kaip už gyvybę pasisakantis lyderis, o pagal profesiją – aktorius ir prodiuseris. Jo dėka buvo sukurtas pastaruoju metu itin populiarus, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, filmas „Laisvės garsas” („Sound of Freedom”), kuriame nagrinėjama vaikų seksualinės prekybos problema.

Verástegui ketvirtadienio vakarą socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad teikia savo kandidatūrą kaip nepriklausomas kandidatas.

„Tai yra faktas. Atėjo laikas. Po svarstymų laikotarpio priėmiau svarbiausią sprendimą savo gyvenime”, – sakė – Verástegui rašė savo pranešime socialiniame tinkle „Twitter”. „Ką tik užregistravau INE [Instituto Nacional Elecommunications] savo kaip nepriklausomo kandidato į Meksikos Respublikos prezidento postą 2024 m. birželio 2 d. vyksiančiuose rinkimuose įrašą”. – jis paskelbė.

„Mano kova yra už gyvenimą. Mano kova yra už laisvę”, – pareiškė jis.

„Atėjo laikas iš valdžios pašalinti tuos pačius, kurie visada buvo valdžioje. Mūsų šaliai reikia naujo politikos vykdymo būdo, kad būtų išrauta korupcija ir nebaudžiamumas. Mes atėjome laiku! Eikime iki galo dėl mūsų Meksikos!” – ragino jis.

JŠ pagal Life Site News

Naujiausi straipsniai

Įsigaliojo Ispanijos gyvūnų gerovės įstatymas. Siaubingos bausmės už jo nuostatų pažeidimą!

Savaitės pabaigoje Ispanijoje įsigaliojo Gyvūnų gerovės įstatymas, kuriame išsamiai reglamentuojama gyvūnų priežiūra. Naujosios taisyklės numato drastiškas finansines baudas už naujųjų taisyklių pažeidimus - nuo 500...

LGBT ideologijos priešininkai piketavo Vilniuje: „Nedelsiant stabdyti „Gyvenimo įgūdžių“ programą“!

Ragina nedelsiant nutraukti šį ugdymą. „Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai švietime!“, – su tokiu šūkiu šįryt Vilniuje protestavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija,...

Stabdykime Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą: NE ideologijai „Gender” švietime!

Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa (GĮUP) pradėta įgyvendinti pirmiau, nei parengti šio dalyko mokytojai. Tai reiškia, kad su mūsų vaikais yra eksperimentuojama– pedagogai gyvenimo įgūdžių dalyko...

Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2022 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-1541 nuo šių mokslo metų mokyklose įvedama privaloma Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamoka. Ši...

Naujienos

%d bloggers like this: