HomeŽiniosPasaulisDidžiosios Britanijos ministras pirmininkas: Vyras yra vyras, moteris yra moteris!

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas: Vyras yra vyras, moteris yra moteris!

– Neturėtume leisti, kad mus gąsdintų, jog žmonės gali būti tokios lyties, kokios nori. Jie negali. Vyras yra vyras, o moteris yra moteris”, – pridūrė Rishi Sunak. – Tai tiesiog sveikas protas, – užbaigė jis.

Mančesteryje (Anglija) baigėsi kasmetinis Didžiosios Britanijos konservatorių partijos suvažiavimas – partija linkusi daryti daug kompromisų su šiuolaikinėmis kairiosiomis ideologijomis.

Nepaisant to, spalio 4 d., paskutinę suvažiavimo dieną, į susirinkusiuosius kreipėsi vyriausiasis valdybos narys Riši Sunakas (Rishi Sunak), kritikuodamas “lyčių kintamumo” viziją. Kaip jis pabrėžė, tokie įsitikinimai neturėtų būti kontroversiški.

– Neturėtų būti kontroversiška, kad tėvai žinotų, ko jų vaikai mokomi apie santykius mokyklose, pacientai turėtų žinoti, kada ligoninėse kalbama apie vyrus, o kada apie moteris, lifesitenews.com cituoja premjero žodžius.

– Neturėtume leisti, kad mus gąsdintų, jog žmonės gali būti tokios lyties, kokios nori. Jie negali. Vyras yra vyras, o moteris yra moteris”, – pridūrė Rishi Sunak. – Tai tiesiog sveikas protas, – užbaigė jis.

Tai ne pirmas kartas, kai Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovas kritiškai vertina genderistinę ideologiją. – Jūs puikiai žinote, kad aš esu didelis šalininkas to, kad visi iki 18 metų mokytųsi matematikos, bet pasirodo, kad iki 18 metų mums reikia sutelkti dėmesį į biologiją, – sakė politikas po to, kai debatuose susidūrė su genderizmą palaikančiu liberalų demokratų atstovu Edu Deiviu (Ed Davey).

JŠ pagal http://www.lifesitenews.com

Naujiausi straipsniai

Nekaltasis Prasidėjimas – galingas katalikų ginklas, sunaikinęs SSRS!

REMK KATALIKIŠKĄ ŽINIASKLAIDĄ Šiandien, kai švenčiame Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, svarbu prisiminti Švenčiausiosios Mergelės Marijos galią, kylančią iš jos užtarimo mūsų Išganytojui galios.Kaip pavyzdį...

Vietoj “kovos su klimatu” – “prisitaikymas prie pokyčių”. Billas Gatesas atveria naują pasakojimo apie klimatą skyrių?

Ar pasakojimas apie klimatą žlunga? Tai gali liudyti vien tai, kad COP28 klimato konferencijoje nedalyvavo dviejų didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų teršėjų - Kinijos ir...

“Rorate caeli” ar “Last Christmas”? Kaip bedieviškas pasaulis vagia iš mūsų adventą…

Prasideda adventas. Gatvės prisipildo kalėdinių blizgučių, o iš garsiakalbių skamba daina... " Last Christmas". Ar taip mūsų protėviai laukė Viešpaties atėjimo ir ar dvasia, kadaise...

Vytautas Sinica: ES bandymas panaikinti valstybes

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Europos Parlamentas priėmė pranešimą, kuriuo siekiama iš dalies pakeisti Europos Sąjungos sutartis, panaikinant valstybių narių veto teisę ir suteikiant daugiau galių...

Naujienos

%d