HomeŽiniosLietuvaJau beveik 50 tūkst. piliečių nepritaria Gyvenimo įgūdžių programai mokyklose!

Jau beveik 50 tūkst. piliečių nepritaria Gyvenimo įgūdžių programai mokyklose!

Gyvenimo įgūdžių programa mokyklose nebetenkina vis daugiau Lietuvos žmonių – mokinių tėvų ir kitų, kurie nepritaria švietimo sistemoje brukamai spalvotajai ideologijai. Jau dabar pranešama, kad prieš GĮP pasisako beveik pusšimtis tūkstančių piliečių, savo nepritarimą išreiškę pasirašydami visuomenininkų inicijuotą teisinį reikalavimą.

Spalio 18 d. 19.00 valandos skaičiavimų duomenimis, jau yra surinkti 48 953 gyventojų parašai prieš GĮP Lietuvos mokyklose.

Primename, kad Seimas praėjusią savaitę balsų dauguma atmetė opozicijos pateiktą pasiūlymą išbraukti iš GĮP temą apie lytiškumą ir ją perkelti į tikybos arba etikos pamokas, kad tėvai galėtų nuspręsti, ar tai jų auklėjimui yra priimtina.

Apie šias pamokas jau pasisakė ir buvęs Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis – politikas nedaugžodžiavo – jo nuomone, tai visiškas „iškrypėlių buldozeris“, kurį rengia ne kas kitas kaip patys vaikų tvirkintojai.

Verčiau mokytų apie daug reikalingesnius dalykus

Apie dabartinę mokyklose egzistuojančią GĮP jau pasisakė ne vienas žinomas žmogus. Vieni jai išreiškia pritarimą, o kiti – aktyviai priešinasi. Visgi, daugelio tėvų mintis apie gyvenimo įgūdžius ir jų mokymo reikalingumą įgarsino publicistas Šarūnas Jasiukevičius.

„Gal pamokyti kaip užsipildyt mokesčių deklaraciją?

Gal apskritai kaip veikia mokesčių sistema?

Gal teisės bent pagrindų reikėtų?

O gal kuo politikoje skiriasi kairė nuo dešinės?

O gal iki ko priveda marksizmas arba fašizmas?

Gal paaiškint apie pasaulio religijas?

Gal koks, bent pirminis, pirmos pagalbos kursas?

Gal kažką apie sveiką mitybą ir kaip nenutukti?

Gal kaip elgtis ekstremalių situacijų metu?

Gal kaip nepasimauti ant telefoninių sukčių ar pedofilų kabliuko?

Kaip atskirti trolius ir botus socialiniuose tinkluose?

Kaip nepatekti į cancel culture mėsmalę?

Gal kokios kritinio mąstymo pamokėlės?

Kaip suprasti kur yra propaganda, o kur tikros naujienos?

Gal kaip gamtoje nepasiklysti?“ – savo feisbuko paskyroje rašė Š. Jasiukevičius.

Visgi, publicistas teigė manantis, kad už viso to slypi dideli pinigai, o vaikus nuo tų, kurie GĮP rašė lytiškumo dalį, derėtų laikyti kuo atokiau.

JŠ pagal www.77.lt

Naujiausi straipsniai

Nekaltasis Prasidėjimas – galingas katalikų ginklas, sunaikinęs SSRS!

REMK KATALIKIŠKĄ ŽINIASKLAIDĄ Šiandien, kai švenčiame Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, svarbu prisiminti Švenčiausiosios Mergelės Marijos galią, kylančią iš jos užtarimo mūsų Išganytojui galios.Kaip pavyzdį...

Vietoj “kovos su klimatu” – “prisitaikymas prie pokyčių”. Billas Gatesas atveria naują pasakojimo apie klimatą skyrių?

Ar pasakojimas apie klimatą žlunga? Tai gali liudyti vien tai, kad COP28 klimato konferencijoje nedalyvavo dviejų didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų teršėjų - Kinijos ir...

“Rorate caeli” ar “Last Christmas”? Kaip bedieviškas pasaulis vagia iš mūsų adventą…

Prasideda adventas. Gatvės prisipildo kalėdinių blizgučių, o iš garsiakalbių skamba daina... " Last Christmas". Ar taip mūsų protėviai laukė Viešpaties atėjimo ir ar dvasia, kadaise...

Vytautas Sinica: ES bandymas panaikinti valstybes

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Europos Parlamentas priėmė pranešimą, kuriuo siekiama iš dalies pakeisti Europos Sąjungos sutartis, panaikinant valstybių narių veto teisę ir suteikiant daugiau galių...

Naujienos

%d