HomeŽiniosNuomonėsWEF bendraįkūrėjo sūnus: preparatai prieš COVID-19 - biologinis ginklas depopuliacijai!

WEF bendraįkūrėjo sūnus: preparatai prieš COVID-19 – biologinis ginklas depopuliacijai!

“WEF, PSO, GAVI, “Big Pharma”, “Big Tech”, Billas Gatesas – visi jie rekomendavo visuotinį žmonijos skiepijimą biologiniu ginklu, nanolipidų injekciją 5,7 mlrd. žmonių… Daugiau nebegalime toleruoti subjektų, kurie skatina nuodų vartojimą”, – dramatiškoje kalboje sakė Pascalis Najadi, Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo sūnus.

Pascalis Najadi yra Hussaino Najadi, kuris iki devintojo dešimtmečio pradžios dirbo kartu su Klausu Schwabu, sūnus. Jis pavadino “vakcinas”, naudotas pagal kovos su covid-19 šūkius, biologiniais ginklais, skirtais “democidui”.

“Democidas”, aiškina apie kalbą rašanti svetainė Life Site News, yra prieš kelis dešimtmečius suformuluotas terminas, kuriuo įvardijamas vyriausybės vykdomas masinis civilių gyventojų žudymas – tiesiogiai arba neveikimu.

– Visas pasaulio blogis, susijęs su demokratija, deja, ateina iš Ženevos, – sakė Najadi, atkreipdamas dėmesį į daugybę šiame mieste įsikūrusių pasaulinių organizacijų, darančių įtaką pasauliniam “pandemijos valdymui”. Kaip pažymėjo Najadi, daugelio šalių gyventojų “skiepijimo” kampanija lėmė maždaug 50 mln. žmonių mirtį ir pražūtingus padarinius dešimtims milijonų žmonių.

Šveicarijos didmiestis, be kita ko, tapo Pasaulio ekonomikos forumo (WEF), Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Pasaulinio vakcinacijos aljanso (GAVI) centru.

– Pasaulio ekonomikos forumas, kurio vienas iš įkūrėjų buvo mano tėvas, prieš pasibjaurėdamas palikdamas Klausą Švabą devintojo dešimtmečio pradžioje, turi Šveicarijos vyriausybės “diplomatinį imunitetą”, sakė kalbų autorius.

– Kaip Šveicarijos pilietis, dabar pareiškiu, kad WEF nebeturi diplomatinio imuniteto. Raginu Šveicarijos valdžios institucijas ir saugumo tarnybas nedelsiant areštuoti šiuos asmenis, – sakė Najadi.

Kaip jis pabrėžė, WEF, PSO, GAVI, “Big Pharma”, “Big Tech”, Billas Gatesas – visi jie palaikė pasaulinę kampaniją skiepyti gyventojus tuo, kas iš esmės yra biologinis ginklas.

– Ir mes, šveicarai, juos priimame? Mes nebegalime toleruoti jokių subjektų, skatinančių nuodų injekcijas žmonijai”, – pabrėžė jis.

Buvusio kolegos Klauso Schwabo sūnus pasitelkė savo pavyzdį.

– Aš esu auka. Dėl to [vadinamųjų skiepų – http://www.kontrastas.lt] mirštu, kaip ir mano motina”, – prisipažino Najadi, kuris anksčiau pasakojo patyręs sunkių sužalojimų, kai Šveicarijos gydytojai suleido jam “nuodų”. Dabar jis serga nepagydoma autoimunine liga, jis tvirtina, kad tai – “Pfizer” injekcijos pasekmė. Gydytojai apskaičiavo, kad jo gyvenimas sutrumpės 25 metais.

– Tai democidas, – pakartojo jis, atkreipdamas dėmesį į staigias vaikų mirtis ir vadinamųjų turboninių auglių – greitai augančių ir vėlai pastebėtų vėžio atvejų – skaičiaus didėjimą.

Kovo mėnesį Najadi Niujorko valstijos Aukščiausiajame teisme pateikė civilinį ieškinį prieš “Pfizer Inc.”. Ieškovas tikisi, kad ši byla sustabdys mRNA injekcijų gamybą ir prekybą jomis.

Praėjusių metų pabaigoje Najadi pateikė kaltinimus prezidentui Alainui Bersetui dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, susijusio su jo vaidmeniu įteikiant Šveicarijos žmonėms eksperimentinį preparatą be jų informuoto sutikimo.

JŠ pagal www.pch24.pl

Naujiausi straipsniai

Nekaltasis Prasidėjimas – galingas katalikų ginklas, sunaikinęs SSRS!

REMK KATALIKIŠKĄ ŽINIASKLAIDĄ Šiandien, kai švenčiame Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, svarbu prisiminti Švenčiausiosios Mergelės Marijos galią, kylančią iš jos užtarimo mūsų Išganytojui galios.Kaip pavyzdį...

Vietoj “kovos su klimatu” – “prisitaikymas prie pokyčių”. Billas Gatesas atveria naują pasakojimo apie klimatą skyrių?

Ar pasakojimas apie klimatą žlunga? Tai gali liudyti vien tai, kad COP28 klimato konferencijoje nedalyvavo dviejų didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų teršėjų - Kinijos ir...

“Rorate caeli” ar “Last Christmas”? Kaip bedieviškas pasaulis vagia iš mūsų adventą…

Prasideda adventas. Gatvės prisipildo kalėdinių blizgučių, o iš garsiakalbių skamba daina... " Last Christmas". Ar taip mūsų protėviai laukė Viešpaties atėjimo ir ar dvasia, kadaise...

Vytautas Sinica: ES bandymas panaikinti valstybes

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Europos Parlamentas priėmė pranešimą, kuriuo siekiama iš dalies pakeisti Europos Sąjungos sutartis, panaikinant valstybių narių veto teisę ir suteikiant daugiau galių...

Naujienos

%d