HomeŽiniosPasaulisHomoseksualus Latvijos prezidentas sustabdė Seimo priimtą partnerystės įstatymą!

Homoseksualus Latvijos prezidentas sustabdė Seimo priimtą partnerystės įstatymą!

Latvijoje priimtas partnerystės įstatymas sustabdytas. Latvijos prezidentas Edgaras Rinkevičius gavęs parlamento opozcijos prašymą, dviem mėnesiams sustabdė partnerystės įstatymo įsigaliojimą, kurį priėmė Latvijos Seimas.

„Tai bus daroma pagal Konstituciją. Seimo deputatai turi teisę pasinaudoti savo konstitucinėmis teisėmis, o dabar visuomenė, Latvijos piliečiai, turi du mėnesius palaikyti šią idėją arba ne“, – sakė prezidentas.

Tokie Latvijos prezidento veiksmai rodo, kad jis yra vadinamasis “lėto žygio” revoliucionierius, t. y. jis negali pritarti greitam įstatymo pakeitimui, bet norėtų, kad jis vyktų lėtai, kad visi priprastų prie tokių socialinių pokyčių ir tam neprieštarautų. Priešingai, “greito žygio” revoliucionieriai norėtų, kad viskas vyktų čia ir dabar.

„Viso šio proceso metu kviečiu išlaikyti abipusę pagarbą ir diskutuoti, nes tai gana jautrūs klausimai. Tikiuosi, kad ši diskusija vyks pagal aukščiausio lygio demokratinius mūsų šalies standartus, be jokių mūsų tarpusavio emocinių protrūkių ar įžeidinėjimų“, – pareiškė E.Rinkevičius.

Dėl partnerystės sustabdymo Latvijoje bus renkami parašai dėl referendumo
Kad referendumas būtų surengtas, turi pasirašyti ne mažiau kaip 154 241 rinkimų teisę turintis asmuo (10 proc. visų šalyje registruotų rinkėjų). Jei referendumas įvyks, įstatymas galės būti panaikintas, jei jame dalyvaus ne mažiau kaip pusė paskutiniuose Seimo rinkimuose dalyvavusių rinkėjų ir dauguma balsuos už įstatymo panaikinimą.

Seimo rinkimuose dalyvavo 916 368 rinkėjai, t. y. aktyvumas siekė apie 60 proc. Jei per du mėnesius dėl įstatymo perdavimo referendumui nesurenkama dešimtadalio rinkėjų parašų, po šio laiko įstatymas paskelbiamas ir įsigalioja.

77.lt primena, kad Latvijos prezidentas Edgaras Rinkevičius yra savo orientacijos neslepiantis homoseksusalas.

JŠ pagal www.77.lt

Naujiausi straipsniai

Nekaltasis Prasidėjimas – galingas katalikų ginklas, sunaikinęs SSRS!

REMK KATALIKIŠKĄ ŽINIASKLAIDĄ Šiandien, kai švenčiame Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, svarbu prisiminti Švenčiausiosios Mergelės Marijos galią, kylančią iš jos užtarimo mūsų Išganytojui galios.Kaip pavyzdį...

Vietoj “kovos su klimatu” – “prisitaikymas prie pokyčių”. Billas Gatesas atveria naują pasakojimo apie klimatą skyrių?

Ar pasakojimas apie klimatą žlunga? Tai gali liudyti vien tai, kad COP28 klimato konferencijoje nedalyvavo dviejų didžiausių šiltnamio efektą sukeliančių dujų teršėjų - Kinijos ir...

“Rorate caeli” ar “Last Christmas”? Kaip bedieviškas pasaulis vagia iš mūsų adventą…

Prasideda adventas. Gatvės prisipildo kalėdinių blizgučių, o iš garsiakalbių skamba daina... " Last Christmas". Ar taip mūsų protėviai laukė Viešpaties atėjimo ir ar dvasia, kadaise...

Vytautas Sinica: ES bandymas panaikinti valstybes

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Europos Parlamentas priėmė pranešimą, kuriuo siekiama iš dalies pakeisti Europos Sąjungos sutartis, panaikinant valstybių narių veto teisę ir suteikiant daugiau galių...

Naujienos

%d