Palaikyk normalią žiniasklaidą!

Tegul būna pagarbintas Jėzus Kristus!

Mielieji Ponios ir Ponai,

nors Lietuvos visuomenės požiūris į Gender ideologiją yra neabejotinai neigiamas, kol kas nepavyksta prasiskverbti į viešąjį forumą su šia eilinių Lietuvos piliečių nuomone. Valdantieji nekreipia dėmesio į eilinių piliečių nuomonę ir, skatinami pasaulio žiniasklaidos, įtvirtina šios ideologijos darbotvarkę Lietuvoje. Priimdami naujus įstatymus ir naują švietimo programą, jie nori pasiekti mūsų vaikus, kad juos demoralizuotų.

Kad nenustebtume, kaip blogai Lietuva atrodys po 10-15 metų, turime aktyviai tam priešintis jau šiandien. Svarbiausias ideologinės kovos laukas šiandien yra internetas. Turime perduoti savo žinią kuo didesniam skaičiui žmonių.

Kiekviena reklama socialinėje žiniasklaidoje kainuoja pinigus. Dažnai mūsų pranešimus blokuoja “Facebooko” ideologinis “dirbtinis intelektas”, o tai iš mūsų reikalauja daugiau laiko ir pastangų. Kiekvienas paaukotas euras padidina žmonių, kurie pamatys mūsų įrašus, skaičių maždaug 100 žmonių. Kad pasiektume visus Lietuvos gyventojus, reklamai turėtume išleisti apie 35 000 eurų.

Šioje kovoje svarbų vaidmenį atlieka mūsų portalai www.kontrastas.lt ir www.litkat.lt. Jie kuria alternatyvios socialinės nuomonės aplinką, nukreiptą prieš “Gender” ideologiją, prieš “Covido totalitarizmą”, “žaliuosius fanatikus” ir absoliutų valstybės dominavimą ekonomikoje.

Mūsų peticijas: “Protestuok prieš “Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokas” ir išsiųsk laišką kiekvienam Seimo nariui!!!”, “Peticija – Susigrąžinkime nacionalinę valiutą – Litą!” ir “Sūniškas prašymas vyskupams skirti pamokymą Lietuvos politikams” taip pat galite paremti savo parašu.Mes galime būti tik įrankis, bet viskas priklauso nuo jūsų.

Jei norite, kad visi Lietuvos gyventojai turėtų prieigą prie mūsų portalų: www.kontrastas.ltwww.litkat.lt ir socialinių tinklų ir galėtų tokiu būdu išreikšti savo nepritarimą Gender ideologijai, paremkite mus.

Savo paramą galite siųsti tradiciniu būdu, per Contribee (galite pažymėti bet kokią sumą arba sumokėti siūlomą sumą) ir per Paysera

Remdami mus, prisidėsite prie krikščioniškos kultūros ir prigimtinės šeimos išsaugojimo!

Kiekvieną mėnesį už aukotojus bus aukojamos tridentinės Mišios.

Su Dievu!

Aleksandras Stralcou

VšĮ Krikščioniškosios Kultūros Instituto direktorius